Do pierwotniejszej białogłowy po upuście

spam poezja 2

Język sztuki współczesnej bywa dla mnie równie niezrozumiały, co język polityków i urzędników. Proponuję nieco „poezji” powstałej na kanwie spamu 🙂

Nie sposób go całkowicie wyeliminować. Nie ominęło to również rudaweb.pl Zaśmiecanie komentarzy odbywa się głównie w języku angielskim, ale zdarzyły się już chyba wszystkie języki świata. Ponieważ nie znam np. chińskiego, maszyny spamujące postanowiły, że ułatwią mi życie. Spam zaczął przychodzić również w języku polskim. Okazało się, że automatyczny tłumacz jest ukrytym poetą lub politykiem. Przedstawiam wybrane fragmenty. Dodałam jedynie interpunkcję. Polecam czytać na głos, niczym sonety Szekspira lub zaangażowane przemówienie w sejmie 🙂

Reklama mobilna:
Substraty o szkicu wcale karkołomnym. Na jedyną! Wyobrażaj co ugniata, czeka, zarost zgina się pod pachami jeżył. Aspekty o profilu odpowiednio wymyślnym, toteż przetrwała ledwo kula włosowa. Szybowały. Wyrabia po modelarni jako skowronki niezwłocznie po bezprecedensowych pięciu chwilach.

Wynajem autokarów:
Tranzyty autokarowe na szarży objazdowe, na balangi szczegółowe plus wrodzone. Limuzyna dla niestarej dwójki do ożenku. Kolportaż duetów kadr zaś obserwatorów na uczty cielesne. Transporty na biby sporadyczne, dodatkowo rodzinne. Przewóz zwiedzających weselnych na wesela. Bryka gwoli młodzieżowej mgły do ożenku.

Odbiór odpadów:
Należałoby dolać, że teraźniejszy terminarz dostarczony na masie, zajmuje bubli zdezorientowanych. Potem tęskni wykresu traktującego bubli zbitych selektywnie. W obecnym odmiennym fuksa niespotykanie znojne są szczątki oziębłe alias turmy.

Opieka nad osobami starszymi:
Dążę twarzy, jaka przychodzilaby do pierwotniejszej białogłowy po upuście: podmywanie, machanie, duszenie spożycia, przepadaj grzanie. Niewykluczone nadzwyczajne zlecenia jako gładzenie nadmiernie nieobowiązkową wartością.

Uprawa cebuli:
Osiągam szkopuł z papryką w makutry. Włada pand 4 miesiące.

Hurtownia odzieży używanej:
Urządzenie a wdziania zjadane dla lumpeksów, także ciucholandów, cream w podłej opłacie, również byczej klasy regularnie na hak. Tekstylia bodaj 16 zł nadto kilogram, co klasowi 50% wypłaty w dewiacyjnych hurtowniach.

Zasilacze:
Doskonały zestaw miar zasilacza pragnie od ostatniego, co łakniemy nim zasilić. Zasilacze do oświetlenia kształtują na potoku nieustannym DC, na zdenerwowaniu 12V (wyłącznie 24V neony pragną szczerszego natężenia).

Oczyszczalnie biologiczne:
Ze zdumieniem dowiedziałem się, iż mój poufały pobrał poprzednio podanie, w którym zabraniano mu przeprowadzenia przyległej oczyszczalni zlewów spośród drenażem rozsączającym. Spośród jakiego początku?!

FOT: www.gratisography.com / Ryan McGuire

RudaWeb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *