Ziobro Lechitą?

Zawetował lewackie bzdury, bo nikt inny nie odważył się wyjść poza „sorosowską poprawność”. Pochwalamy, ale czy starczy mu sił na starcie z miejscowymi kato i euromatołami?

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zdecydował o zawetowaniu konkluzji Rady Unii Europejskiej w Brukseli w sprawie stosowania Karty Praw Podstawowych UE. Oznacza to, że nie zostanie ona przyjęta, ponieważ wymaga to jednomyślności.

Jak nie lubimy umizgów PiS-u do KrK, to Ziobro dobrze wygarnął „euromatołkom”: „Polska jako jedno z pierwszych europejskich państw przyznała prawa wyborcze kobietom, podczas gdy np. we Francji wprowadzono je dopiero w 1944 r., pod okupacją niemiecką. To Polska już w XVI w. [naszym zdaniem od XIV w.] stała się ziemią obiecaną dla wyznawców judaizmu, którzy na zachodzie Europy padali ofiarą pogromów i prześladowań. W międzywojennej Polsce przedstawiciele żydowskich stronnictw politycznych zasiadali w polskim parlamencie, a w Wojsku Polskim funkcjonowało muzułmańskie duszpasterstwo. To Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym prawo karne nigdy nie przewidywało sankcji za stosunki homoseksualne, podczas gdy np. w Niemczech takie kary zniesiono dopiero w 1969 r. Dlatego Polska zdecydowała się zgłosić sprzeciw wobec Konkluzji”.

Fot. Ryszard Hołubowicz/wikimedia.org

Jeśli masz ochotę – zapisz się na nasz newsletter informujący o nowych wpisach na naszym blogu. Wystarczy przysłać e-mail z hasłem NEWSLETTER w tytule na adres: rudaweb.pl@gmail.com

RudaWeb

Komentarze: 6

  1. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Wa-wce coraz więcej brązowych czy w pracy czy na ulicy. PiS wprowadza multikulit od tyłu. Tak że, takie deklaracje i działania to propaganda bo po cichu i tak będą robić swoje. Trzeba najpierw sprawić aby powrócili Polacy z zagranicy i repatrianci a potem (jeśli zostanie praca) brać imigrantów. A PiS siedząć 8 lat jako opozycja i będąc już 2 lata u pełnej władzy nic w tym kierunku nie zrobił. Tacy „patrioci”. PiS PO jedno zło.

  2. Pobożni socjaliści i ateistyczni socjaliści, jedno to samo g…, Zabieracie 85% dochodu w podatkach, więc jak rodzice mogą mieć 3 lub więcej dzieci, a kolorowi robią swoje, na podwójnych paszportach. ZIOBRO na 4, przynajmniej ma jaja małe bo male ale ma. Nie ma programu na powrót Polaków z Wysp Brytyjskich i z Kazachstanu i to jest dramat, katolicyzm, ateizm oraz judaizm są wrogami białego człowieka, dlatego w przebudzeniu Słowian, normalny człowiek widzi ratunek.

  3. Zwrócę po raz kolejny uwagę, że PIS wprowadza w Polsce multikulti co doprowadzi do zniszczenia narodu polskiego. Tacy z nich Lechici.
    Kto ma wątpliwości niech sprawdzi dane dotyczące imigracji na rządowej stronie migracje.gov.pl. Podkreślam strona jest rządowa a dane oficjalne.Liczby mówią same za siebie, PIS jest antypolski.
    Wypowiedź Ziobry jest kolejnym przykładem polityki przyzwyczajania Polaków do multikulti, żeby bez protestów znosili proces zwiększania liczby muzułmanów w kraju.

    • Dokładnie tak. PIS to antypolska partia reprezentująca interesy żydów i na pewno nie jest żadną partią katolicką. Wszystkie ich działania są na pokaz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *