Nie mówmy o chorobie, a sama zniknie

W temacie obowiązkowych szczepień mam mieszane uczucia i bardzo mnie zastanawia, dlaczego media nie poinformowały o międzynarodowym proteście przeciw przymusowi szczepień. Poza wyjątkami – nawet nie zająknęły się na ten temat. Niestety zamiatanie tematu pod dywan nic nie da.

Media zawsze są łase na nawet duperelne tematy, bo przecież czymś trzeba wypełnić czas antenowy czy szpalty gazet. Swego czasu dywagowano, jak za 20 lat, po ewentualnym wyjściu z więzienia, będzie wyglądała tzw. matka Madzi. Szczegółowo rozkminiane są kreacje ludzi znanych z tego, że są znani. Jeśli jakiś polityk palnie gafę – media żerują na tym kilka dni. Co to za tematy? Media pokazują nawet protesty w których bierze udział ledwo kilka osób. Tymczasem o manifestacji STOP NOP, która przeszła m.in. ulicami Warszawy 2 czerwca 2018 r., media głównego nurtu jakoś zapomniały wspomnieć. Czy za mało ludzi przemaszerowało? Sami oceńcie. To nie jest odpowiednio wykadrowane zdjęcie, ale filmik pokazujący tłumy z lotu ptaka.

Jeśli ktoś nie wie jak wygląda praca w redakcji – śpieszymy z wyjaśnieniem. W skrócie: są tematy, które rozdaje wydawca i trzeba je zrobić obowiązkowo – wśród nich są takie, o których kiedyś mówiło się „po linii i na bazie”. Poza tym reporterzy przedstawiają na kolegium swoje propozycje. Wydawca wskazuje paluchem: ten temat OK, a ten do kosza. Opcja „kosz” została prawdopodobnie zastosowana przy okazji tego marszu.

Codziennie oglądamy z Webem wiadomości na różnych stacjach TV oraz przeglądamy różne portale i strony „od prawa do lewa”. Tak było też 2 czerwca. Jednak o międzynarodowym proteście przeciw przymusowi szczepień dowiedzieliśmy się przypadkiem z Facebooka. Dlaczego temat nie zaistniał w głównych mediach? Bo wydawcy realizując politykę i priorytety właścicieli stacji czy stron www uznali, że „o tym nie mówimy”. Zostaje pytanie: dlaczego? Czy chodzi „jedynie” o ewentualną utratę wpływów z reklam szczepionek czy o coś więcej?

DLACZEGO MAM MIESZANE ODCZUCIA DOTYCZĄCE OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ?

Nie mam wątpliwości co do samej idei szczepionek. Praktycznie wyeliminowano w ten sposób wiele chorób. Jednak czy dzisiaj chodzi jedynie o zapobieganie chorobom czy też może zrobił się z tego świetny biznes? I dlaczego temat powikłań poszczepiennych jest starannie pomijany przez media?

SZCZEPIENIA OBOWIĄZKOWE

Przed laty jakoś tych obowiązkowych szczepień było dużo mniej, mino, że nie były to „koktajle” na sześć lub pięć chorób na raz, jak teraz.

Jeśli przy jakiejkolwiek chorobie lekarz przepisze mi lek, to w aptece dostaję go razem z ulotką. Dowiem się z niej o składzie, działaniach niepożądanych itp. Nawet do niezwykle popularnej polopiryny dostajemy taką ulotkę. Wizyta szczepienna wygląda tak, że lekarz osłucha dziecko, obejrzy, zajrzy w gardło i (jeśli dziecko nie ma np. kataru) stwierdza: można szczepić. Nie mówi rodzicom jaka jest nazwa handlowa szczepionki, nie wręcza ulotki, nie mówi o ewentualnych powikłaniach, poza stwierdzeniem, że w miejscu szczepienia może pojawić się zaczerwienienie i można spodziewać się gorączki. Na wielu forach można przeczytać wypowiedzi rodziców, którzy w przychodni czy szpitalu sami prosili o ulotki do szczepionek i… nie dostali ich. Naprawdę szczep drobnoustrojów wprowadzanych do organizmu jest mniej groźny niż wspomniana polopiryna i ulotka nie jest potrzebna? Przypominam o podstawowym prawie pacjenta do wyrażenia świadomej zgody na zabieg medyczny. Na logikę: żeby wyraził świadomą zgodę musi uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na pytania i wątpliwości.

SZCZEPIENIA DOBROWOLNE

Zawsze zastanawiało mnie czy szczepionka na grypę naprawdę działa (opinie zaszczepionych są różne), czy to tylko dobry interes dla ich producentów. Powszechnie wiadomo, że wirus grypy mutuje. Na serwisach poświęconych zdrowiu można przeczytać, że co roku pojawiają się nowe odmiany tegoż wirusa. Jakie? To corocznie przewiduje Światowa Organizacja Zdrowia i na tej podstawie produkuje się szczepionki na dany sezon. Hmmm… Nie jestem lekarzem ani biologiem, więc przypomina mi to wróżenie z fusów. Jak można wyprodukować skuteczną szczepionkę na wirusa, którego jeszcze nie ma? Jeśli ktoś ma taką wiedzę to proszę o uświadomienie mnie.

Tak się złożyło, że znajomy pracuje w firmie zajmującej się – jak to się teraz mądrze mówi – budowaniem marki i reklamą. Zwróciła się do nich firma produkująca szczepionki, by – mówiąc wprost – wykreowali modę na nową szczepionkę. Znajomy zaczął drążyć temat, żeby wiedzieć jakie działania reklamowe podjąć. Ze zdumieniem odkrył, że choroba przed którą ta nowa szczepionka ma chronić, występuje w Polsce incydentalnie (dotarł do statystyk zachorowalności). Potem oglądałam w TV reklamy straszące skutkami nieszczepienia na tę chorobę. Tak więc możecie mi wierzyć lub nie, ale ja swoje wiem. Tak czy owak, o co chodzi z tą szczepionką, jeśli nie o zastraszenie ludzi i wyciągnięcie od maluczkich kasy?

„TAK” DLA SZCZEPIONEK, ALE…

Bardzo doceniam ideę szczepień. Jednak z drugiej strony nie dowierzam systemowi opieki zdrowotnej, który nie chce informować obywatela o skutkach ubocznych szczepionek, a jeśli te skutki uboczne w postaci innych chorób zaistnieją system zostawia obywatela samego sobie. Szczepionka za darmo, ale jeśli stanie się po niej coś złego – lecz się prywatnie, bo z NFZ możesz nie zdążyć doczekać się pomocy. Podejrzane wydaje mi się udawanie przez media, że warszawskiego marszu w ramach międzynarodowego protestu przeciw przymusowi szczepień nie było. Szły w nim tysiące ludzi. Nie wierzę też w dobre intencje koncernów zarabiających krocie na szczepionkach. Mają o co się bić: „Światowy rynek szczepionek przekroczy wartość 77,5 miliarda dolarów jeszcze przed rokiem 2024, wynika z raportu Grand View Research. To oznaczałoby wzrost o ponad 10 proc. od 2013 roku.” – czytamy na www.politykazdrowotna.com.

Tak samo nie wierzę w dobre intencje producentów suplementów ani w ich skuteczne działanie. O tym, że każdy może skomponować i wyprodukować suplement, a potem trzepać na tym kasę pisałam tutaj.

POLAKU OMIJAJ LEKARZY

O tym, że instytucjonalna medycyna nie zawsze zdrowiu służy świadczą statystyki. Najdłużej w Polsce żyją mieszkańcy Podkarpacia – podał „Dziennik Gazeta Prawna”, powołując się na opublikowaną przez Ministerstwo Zdrowia mapę potrzeb.

Jak podaje „DGP”, w woj. podkarpackim żyje się najdłużej, choć liczba lekarzy w tym regionie jest prawie najniższa w Polsce. Co ciekawe – w woj. łódzkim, gdzie na jednego mieszkańca przypada najwięcej specjalistów, wskaźnik śmiertelności jest najwyższy. Informację tę powieliła interia.pl. Jeden z komentujących artykuł na tym portalu, podpisujący się Lekarz, stwierdził:
„Przyczyny szybkich zgonów: 1) stres; 2) zatrucie powietrza; 3) zatrute jedzenie; 4) brak więzi społecznych; 5) spędzanie czasu w zatrutych mieszkaniach, gdzie wszystko wydziela trujące substancje; 6) promieniowanie z wież 4G/5G; 7) szczepionki i inne lekarstwa; 8) brak ruchu.”

Czyli wiadomo czego unikać. Tylko jeśli wszyscy zmienią styl życia na bieszczadzki, to co stanie się z państwowo-prywatną machiną światowego przemysłu medycznego, a także fabrykami fast foodów, samochodów czy niezmywalnych farb oraz sieciami telefonii komórkowej? Do tego nie można dopuścić! Stąd zgodne zlekceważenie marszu antyszczepionkowców przez media i lewe i prawe, i pro- i antynarodowe. Bo jeśli o czymś nie mówimy, to może zniknie samo i nadal zgodnie będziemy mogli „trzepać kaskę”, kłócąc się jedynie pod publiczkę, bo „ciemny lud wszystko kupi”, jak stwierdził obecny zarządca telewizji diskopolowo-futbolowej.
FOT: screen z youtube.com

 

Jeśli masz ochotę – zapisz się na ukazujący się raz w tygodniu newsletter informujący o nowych wpisach na naszym blogu. Wystarczy przysłać e-mail z hasłem NEWSLETTER w tytule na adres: rudaweb.pl@gmail.com

RudaWeb

Komentarze: 13

 1. Badaczom historii proponuje sprawdzić co się stało z mieszkańcami rdzennymi obu Ameryk którzy zostali przez epidemię ospy unicestwieni lepiej niż od kul hiszpańsko-angielskich(brak odporności a szczepionki ćwicząc układ immunologiczny dziecka uodparniają go w myśl zasady „mała ilość trucizny nie zaszkodzi”.Ze strony czysto naukowej polecam do zapoznania się z poniższym linkiem:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/08/01/hormeza-jako-metafizyczny-bicz-bozy-na-apostolat-mizologos-cz-2-z-3-logosu-i-mizologosu-czlowiekowiska/

 2. Pomimo stałego nagłaśniania problemu przymusowych szczepień, które zawierają substancje toksyczne dla organizmu i ich związkiem z różnego rodzaju zachorowaniami ludzie wciąż powtarzają bzdury w stylu „nie ma żadnych badań, które by to udowadniały” i im podobne. Skoro rzekomo „nie ma badań” to proszę oto badania (zdecydowana większość odnosi się do stron rządowych):
  Badania ze stron Narodowego Instytutu Zdrowia:
  http://www.ncbi.nlm.nih.g…les/PMC3878266/
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21623535
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25377033
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24995277
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12145534
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21058170
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22099159
  http://www.ncbi.nlm.nih.g…les/PMC3364648/
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17454560
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19106436
  http://www.ncbi.nlm.nih.g…les/PMC3774468/
  http://www.ncbi.nlm.nih.g…les/PMC3697751/
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21299355
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21907498
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11339848
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17674242
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21993250
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15780490
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12933322
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16870260
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19043938
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12142947
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24675092
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25198681
  Lista 132 badań wykazujących związki pomiędzy szczepieniami a autyzmem:
  https://pl.scribd.com/…/132-Research-Papers-Supporting-the-…
  Sprawa z Sądu Federalnego USA o tym, że szczepienia wywołują autyzm:
  http://www.uscfc.uscourts…ELLER073008.pdf
  http://www.uscfc.uscourts…BI-PROFF…
  https://ecf.cofc.uscourts.gov/cgi-bin/show_public_doc…
  Tu znajdują się 83 sprawy zrecenzowane przez prawników:
  http://digitalcommons.pac…tent.cgi…
  Plus jeden z przypadków śmiertelnych:
  https://ecf.cofc.uscourts.gov/cgi-bin/show_public_doc…
  Listy spraw w których wypłacono odszkodowania za wystąpienie określonych symptomów poszczepionkowych:
  http://www.mctlawyers.com/vaccine-injury/cases/
  Tutaj kolejnych 127 oddzielnych badań łączących szczepionki z autyzmem:
  https://pl.scribd.com/…/132-Research-Papers-Supporting-the-…
  Przeczytaj o sprawie Hannah Brusewitz io tym, jak została skrzywdzona przez szczepionkę DTP:
  https://www.law.cornell.edu/supct/cert/09-152
  Klasyfikacja Sądu Najwyższego „Nieuniknienie Niebezpieczna” w odniesieniu do szczepionek:
  http://www.supremecourt.g…0pdf/09-152.pdf
  Stosunek dawki do odpowiedzi między ekspozycją na rtęć organiczną ze szczepionek zawierających tiomersal i zaburzenia neurozwyrodnieniowe:
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25198681
  Względne trendy w hospitalizacji i śmiertelności wśród niemowląt na podstawie liczby dawek szczepionek i wieku, w oparciu o System Oceny Niepożądanych Szczepionek (VAERS), 1990-2010.
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22531966
  Czy szczepienia niemowląt są czynnikami ryzyka astmy lub alergii u dzieci?
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9345669
  Odsetek śmiertelności niemowląt wobec liczby dawek szczepionek rutynowo podanych: Czy jest toksyczność biochemiczna lub synergiczna?
  http://www.ncbi.nlm.nih.g…les/PMC3170075/
  Zakażenia, szczepionki i inne środowiska wywołujące autoagresję:
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16126512
  DTP z lub po szczepieniu przeciwko odrze związana ze zwiększoną śmiertelnością wewnątrzszpitalną:
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17092614#
  Rozprzestrzenianie się w zaszczepionej populacji uczniów epidemiologii i łańcuchów przenoszenia oraz rola niepowodzeń szczepionek:
  http://www.ncbi.nlm.nih.g…les/PMC1646939/
  Stwierdzone powiązania wśród częstości występowania autyzmu i szczepień za dziecka w całej populacji USA:
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21623535
  Szczepienia przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B u noworodków i diagnozowanie autyzmu, NHIS 1997-2002:
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21058170
  Nieprawidłowe przeciwciała przeciwko odrze, śwince i różyczce oraz autoagresja ośrodkowego układu nerwowego u dzieci z autyzmem:
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12145534
  Prawdopodobieństwo roli rtęci w etiologii autyzmu: perspektywa komórkowa:
  http://www.ncbi.nlm.nih.g…les/PMC3173748/
  Wykrywanie RNA wirusa świnki podczas epidemii w populacji o wysokim odcinku szczepionki przeciwko odrze, śwince i odrąbieniu:
  http://jcm.asm.org/content/46/3/1101.long
  Seria przypadków dzieci z objawowymi toksycznymi encefalopatiamów rtęci, wykazującymi kliniczne objawy zaburzeń regresji autystycznych:
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17454560
  Aluminium w ośrodkowym układzie nerwowym (CNS): toksyczność u ludzi i zwierząt, adiuwanty szczepionek i autoimmunizacja:
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23609067
  Nieszczepione Dzieci są Zdrowsze:
  http://www.mednat.org/vaccini/dannivacc_study.pdf
  Zwiększone ryzyko zakażeń wirusem układu oddechowego związanego z wirusem grypy związanych z przyjmowaniem inaktywowanej szczepionki przeciw grypie:
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22423139
  Skuteczność szczepionki przeciwko trójwalentnej inaktywowanej szczepionki przeciwko grypie u dzieci w okresie grypy – badanie przypadku klinicznego:
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21575620
  Porównanie raportów ubocznych VAERS w okresie trzech kolejnych sezonów grypy:
  http://www.ncbi.nlm.nih.g…les/PMC3888271/
  Rządowa Agencja Żywności i Leków (FDA) stwierdza, że szczepionki powodują autyzm:
  http://www.getcancercure….-vaccin…/
  Szukaj wiarygodnych informacji a nie wiarygodnych opinii!
  Szkodliwość szczepionek to nie tylko „teoria spiskowa” a fakt wielokrotnie udokumentowany.”

  https://www.ncbi.nlm.nih….les/PMC3878266/

  cytat:
  „A two-phase study evaluating the relationship between Thimerosal-containing vaccine administration and the risk for an autism spectrum disorder diagnosis in the United States
  David A Geier, Brian S Hooker, […], and Mark R Geier”

  „FDA ogłasza, że ​​szczepionka DTap może powodować autyzm
  FDA opublikowała przekonujący dowód na swojej stronie internetowej, że szczepionka DTap może powodować autyzm. Zgodnie z dokumentem FDA Online Biologics Blood Vaccines, producent szczepionki przyznaje na swojej ulotce, że szczepienie może spowodować autyzm jako jedną z wielu niepożądanych reakcji.
  AKTUALIZACJA: TEN DOKUMENT ZOSTAŁ USUNIĘTY ZE STRONY INTERNETOWEJ FDA, ALE MOŻESZ GO POBRAĆ TUTAJ I SPRAWDZIĆ MIĘDZY STRONAMI OD 6 DO 11.”
  _________________
  A to cytat z
  https://www.mp.pl/szczepi…zepieniu-pcv-13

  Polskie medyczne pytie udają, że nic nie wiedzą o udokumentowanych dowodach „trwałych zaburzeń zachowania” i innych poważnych powikłaniach poszczepiennych.
  A kiedy się wpisze :
  „https://www.mp.pl/medycynarodzinna/ekspert/pytania-do-eksperta/155324,niepozadany-odczyn-poszczepienny”
  To się niczego od „konsul- tantów” nie dowie, bo wiedza jest tajna/poufna dla sekty medfarm.

  Udostępnij: zobacz komentarze
  12.10.2017
  dr hab. n. med. Iwona Paradowska-Stankiewicz,1 dr n. med. Joanna Stryczyńska-Kazubska,2,3 dr n. med. Jacek Mrukowicz,4 dr n. med. Ilona Małecka,2 dr hab. n. med. Ernest Kuchar5
  1 Konsultant Krajowy w dziedzinie epidemiologii, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie, 2 Katedra i Zakład Profilaktyki Zdrowotnej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, 3 Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, 4 Redaktor Naczelny „Medycyny Praktycznej – Szczepień” i „Medycyny Praktycznej – Pediatrii”, Medycyna Praktyczna, Kraków, 5 Klinika Pediatrii z Oddziałem Obserwacyjnym, Warszawski Uniwersytet Medyczny

  Ciąg dalszy dostępny po zalogowaniu dla osób związanych zawodowo z ochroną zdrowia.

  lub przejdź do portalu dla pacjentów.

  „16.03.2017
  dr n. med. Joanna Stryczyńska-Kazubska
  Katedra i Zakład Profilaktyki Zdrowotnej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
  Po podaniu czwartej dawki szczepionki skoniugowanej przeciwko pneumokokom matka dziecka zgłosiła większą płaczliwość oraz utrzymujące się od czasu szczepienia zmiany w zachowaniu – wcześniej dziecko było otwarte na kontakty z obcymi ludźmi, obecnie stało się bojaźliwe, płaczliwe. W badaniu przedmiotowym i podstawowych badaniach laboratoryjnych nie stwierdzono nieprawidłowości. Czy znane są doniesienia o podobnych objawach po szczepieniu przeciwko pneumokokom?

  !!!!
  Takie objawy, jak rozdrażnienie i płaczliwość, występują z różną częstością po podaniu wszystkich szczepionek w okresie wczesnego dzieciństwa. Po szczepionce PCV obserwuje się je nawet u 8 na 10 szczepionych dzieci. Nie ma jednak danych potwierdzających długotrwałe utrzymywanie się wymienionych symptomów. !!!!

  W opisanej sytuacji warto poprosić o pomoc doświadczonego psychologa. Należy pamiętać, że zaburzenia ze spektrum autyzmu najczęściej ujawniają się w 2. roku życia. Dziecko takie wymaga obserwacji, a w razie utrzymywania się objawów – konsultacji zespołu specjalistów zajmujących się zaburzeniami zachowania i chorobami ze spektrum autyzmu.

  Żadne dane naukowe nie potwierdzają wpływu szczepienia przeciwko pneumokokom na trwałe zaburzenia zachowania.”

 3. Kto chce solidnej wiedzy o szczepionkach, powinien obejrzeć dwuletnie dzieło Jerzego Zięby — 35 filmów na vimeo.com. Również do obejrzenia na:
  https://jerzyzieba.com/szczepienia/
  Po ich obejrzeniu i dodaniu tego co mówi dr. Jaśkowski, wypowiedzi m.in. Billa Gates [po wprowadzeniu szczepionek zmniejszymy populację] wniosek może być tylko jeden: szczepionki, to wyłącznie interes oraz metoda na depopulację.
  Ponieważ nasi „wodzowie” mają swoje zobowiązania, to słowa nie pikną na temat szczepionek — mają zbyt wiele do stracenia.
  Pozdrawiam
  Przemysław J. Ilukowicz

 4. Ze szczepionkami jest jak z wszystkim innym. Jeśli coś człowiek wie na swój temat, a zwykle każdy wie i wymaga usługi lekarskiej wysokiej jakości i zadaje pytania to wiecie o czym mówię. Lekarze nie lubią takich ludzi. Mechanicy, budowlańcy, specjaliści różnych dziedzin nie lubią takich pytań. Jeśli zadajesz pytania, znaczy się sprawdzasz, a często okazuję się że poza tytułem u tych specjalistów jest tam niewiele więcej.
  Dobry specjalista lubi pytania i dociekliwość.

 5. Kto zapoznał się z filmem na yt Nowa Biologia Bruca Liptona, ten wie, że geny nie decydują tylko w określonych okolicznościach o przenoszeniu cech. Zmiany w genomie powstają na skutek INFORMACJI ZE ŚRODOWISKA.
  Lipton mnożył komórki mięśni do przeszczepów, były one pozbawione jąder, (czyli materiału genetycznego -DNA). Nie wszystkie komórki mają potencjał pozwalający na mnożenie in vitro. Dobrze mnożą się komórki związane ewolucyjnie z najstarszą częścią systemu nerwowego – endodermą (pniem mózgu) – komórki płuc, nerek. Jaki jest cel pobierania, mnożenia tych komórek i traktowania ich jako składnika szczepionek, skoro WSZYSTKIE BIAŁKOWE ELEMENTY ulegają denaturacji i ich biologiczne właściwości ulegają zniszczeniu. To tak, jakby ktoś oczekiwał, że z jajecznicy na smalcu powstanie kurczak. Nie ma ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI WYWOŁANIA REAKCJI „ODPORNOŚCI”, które to reakcje zachodzą na poziomie enzymów, skomplikowanych struktur białkowych ! W procesie technologicznym produkcji szczepionek jest taki potencjał niszczący struktury białek, że końcowy efekt – SZCZEPIONKA – JEST TYLKO MIESZANKĄ TRUCIZN ORGANICZNYCH I NIEORGANICZNYCH. https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/08/20/technologie-wytwarzania-szczepionek/ To co piszę, to jest wiedza do zweryfikowania na poziomie gimbazy. Bo mogłyby być inne komórki pobierane, niechby nawet z chorych, niechby z dzieci, ale nie z ZAMORDOWANYCH. To są OKULTYSTYCZNE praktyki. Nawet jeśliby przyjąć debilizm ludzi projektujących szczepionki, to nie musiałyby one zawierać komórek ze zdrowego dziecka, którego rodzice stwierdzili, że jest niepotrzebne. To, że CELOWO są właśnie takie – z prenatalnych dzieci zdrowych, nie jest przypadkiem. Bo ten fakt budzi sprzeciw a nie ma ŻADNEGO racjonalnego wytłumaczenia zastosowania takich komórek. Zatem jest to celowe, wyjątkowo odrażające działanie. Działanie WYKRACZAJĄCE poza zwykły Gescheft. WMAWIANIE LUDZIOM, ŻE TAK MUSI BYĆ, DLA DOBRA ICH DZIECI. Ciekawe, czy kiedykolwiek wyjdzie na jaw autorstwo tych szatańskich koncepcji. Koncepcja „systemu immunologicznego”, który miałby się „uczyć zwalczać infekcje” powstała w XIX wieku. Ojcem „zaraźnictwa” jest konfabulant i hochsztapler, Ludwik Pasteur – „odkrywca” wirusa wścieklizny. Hucpa kreowania wirusów jest produkowana na potrzeby ujarzmiania ludzi strachem. Strachem, tak jak to miało miejsce w starożytnym Egipcie, gdzie tłumy, łącznie z faraonem piastującym „zewnętrzne znamiona władzy” rządzili kapłani. A właściwie sama wierchuszka – creme de la creme. Jest wiek XXI, hucpy są kontynuowane. Dopiero teraz Tramp odważył się oficjalnie zwątpić w globalne ocieplenie. Co oczywiście nic nie znaczy, bo hucpa handlu składnikami powietrza to jest dobry geszeft.

  CYTAT Linia komórkowa MRC-5 Jest rok 1964. Wielka Brytania. 27-letnia matka poddaje się aborcji „z przyczyn psychiatrycznych”. Jest to szeroko otwarta furtka do de facto aborcji na życzenie. Rodzi się 14-tygodniowe dziecko płci męskiej… z tkanki płucnej pobrane zostają komórki, z których wyprowadzona zostaje linia komórkowa MRC-5. Linia ta przechowywana jest w bankach komórek, gdzie jest namnażana i wykorzystywana przez koncerny farmaceutyczne do produkcji szczepionek. Linia komórkowa WI-38 Podczas epidemii różyczki w latach 60-tych, w Stanach Zjednoczonych, niektórzy lekarze zalecali kobietom w ciąży, które miały kontakt z chorobą, dokonanie aborcji. Z uzyskanych tą drogą ciałek dzieci, pobierano tkanki i badano je pod kątem obecności wirusa różyczki. Udało się to dopiero podczas 27 aborcji, przy trzecim pobraniu tkanki. Uzyskany tą drogą wirus określono symbolem RA/27/3, gdzie R oznacza różyczkę, A-aborcję, 27-dwudziesty siódmy płód, 3-trzecie pobranie tkanki. Został on następnie namnożony na linii komórkowej WI-38 (Instytut Wistar 38). Pochodzi ona z tkanki płucnej kilkunastotygodniowej dziewczynki, której matka dokonała aborcji, gdyż wraz z mężem uznała, że mają już zbyt dużo dzieci. Linia komórkowa PER C6 Życie straciło dziecko w 18. tygodniu ciąży. Komórki do namnożenia pobrano z gałki ocznej. Linię tę zakupiło już kilkadziesiąt firm farmaceutycznych i w oparciu o nią przygotowywane są szczepionki np. przeciwko HIV oraz wirusowi Ebola. Zabieg aborcji, w czasie którego pobierane są komórki odbywa się w super sterylnych warunkach, zarówno rodzice jak i dziecko badane są pod kątem innych chorób (np. występowania nowotworów w rodzinie). Więcej informacji znajdziesz na stronie dobreszczepionki.pl” JAKIE (wulgaryzm) DOBRE SZCZEPIONKI !!! Szczepionki na HIT I EBOLĘ .
  Gdzie ja żyję ? W CYWILIZACJI SAKRALNEJ LUCYFERYCZNEJ.

  KATEGORYCZNIE SPRZECIWIAM SIĘ KRYMINALNEMU PROCEDEROWI SZCZEPIENIA.

  Przeszło 35 lat temu powstał NOWY PARADYGMAT MEDYCZNY, GERMANISCHE HEILKUNDE.

  SPRAWDŹ: http://www.learninggnm.com

  Maria Kayzer

 6. „Zawsze zastanawiało mnie czy szczepionka na grypę naprawdę działa (opinie zaszczepionych są różne), czy to tylko dobry interes dla ich producentów. Powszechnie wiadomo, że wirus grypy mutuje. Na serwisach poświęconych zdrowiu można przeczytać, że co roku pojawiają się nowe odmiany tegoż wirusa. Jakie? ” JANKESI DONIEŚLI ŻE ŹLE DOBRANY PATOGEN GRYPY ZA ZESZŁY SEZON OWOCOWAŁ SKUTECZNOŚCIĄ ZAPOBIEGANIA AŻ 2%

  A skurwysyństwem jest propagowanie dla kobiet w Polsce Gardasilu zakazanego w USA , kraju producenta Merck https://www.wprost.pl/157315/Miliard-w-szczepionce

 7. Najbardziej pro epidemiologiczny jest polski rząd. Np. w ubiegłym roku przyjechało do Polski 2 miliony Ukraińców, przyjechali z kraju gdzie występuje epidemia AIDS, gruźlicy, odry.
  Jednocześnie nie jest od nich wymagane posiadanie aktualnych (!) szczepień oraz aktualnych badań.

  Rząd ustami Ministra Zdrowia twierdzi, że jesli nie będzie 95% wszczepień to populacja będzie chorować. Jak to się ma do tych 2 milionów Ukraińców w Polsce?

 8. Weterynarz kiedy szczepi kota uprzedza o możliwych powikłaniach i objawach niepożądanych, które jeśli się zdarzą wymagają natychmiastowej wizyty u niego. PROPONUJE TEŻ RODZAJ SZCZEPIONKI PRZEZ NIEGO SPRAWDZONY, KTÓRY JEST NAJMNIEJ JEGO ZDANIEM RYZYKOWNY. MÓWIĘ O NASZYM WETERYNARZU.

  Nasz weterynarz podaje swój prywatny numer i oświadcza przy KAŻDYM SZCZEPIENIU, a mamy teraz cztery zwierzaki i szczepimy je raz w roku, że jeśli zauważymy któryś z wymienionych przez niego objawów, to mamy natychmiast – NATYCHMIAST – dzwonić do niego, o każdej porze dnia i nocy, a on zjawi się w gabinecie i będzie ratował życie i zdrowie kota/psa! Tak się składa że jutro u mnie także ten temat, łącznie z dobrą radą Witolda Gadowskiego dla PISu w sprawie przymusowych szczepień i Stop NOP.

 9. Jest wątpliwa teza, że szczepionki „zlikwidowały” jakiekolwiek choroby. Spadek zachorowań zawsze następował na skutek poprawy elementarnej higieny (np.wprowadzenie kanalizacji w miastach) oraz likwidacji niedożywienia (wykluczenie awitaminozy). Z pełnych statystyk wynika, że wprowadzenie szczepionek raczej wyhamowało już istniejący, naturalny spadek zachorowań.
  A tak przy okazji, gdy n lat temu w Izraelu był poważny strajk lekarzy, to spadła śmiertelność (!!!), bo jak się w praktyce okazało, większość zgonów, to były ofiary „leczenia”.

 10. Witam Panią, rewelacyjny artykuł, tylko skad pewność, że to szczepionki zlikwidowały część chorób.
  Dr Jasiński jest innego zdania.
  Poza tym gdzie tu logika – w biznesie nie likwiduje się podstawowego źródła dochodu, po co by to robili?
  Szczepionki są też idealne na depopulację kontrolowaną, czyli na masową produkcję ludzi niezbyt dobrze myślących i mało pewnych siebie, bez własnego zdania.
  I dlatego wsparcie dla osłabiania genotypu od reżimów różnych.
  Wszystko to juz opisali Lemowie, Orwellowie, Dick’owie Clarke’owie i inni tacy kilkadziesiat lat temu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *