Smoleńsk – gra w kości, a kremacja

macierewicz-katol-2

Tak nie dojdziecie prawdy, tak jak do tej pory nie rozwiązano katastrofy gibraltarskiej. Anglicy co 50 lat przedłużają utajnienie akt w tej sprawie na kolejne 50 lat. Wystarczy uzyskać zdjęcia satelitarne NASA lub innej sojuszniczej agencji, obrazujące przebieg katastrofy smoleńskiej, by wyjaśnić sprawę. W tej sytuacji wykopywanie po latach kości ofiar Smoleńska to całkowity cynizm polityczny obliczony na podgrzewanie sporu PO-PiS. To tylko inżynieria społeczna oparta na targaniu szczątkami ludzkimi.

Coraz nowsze sygnały świadczą o tym, że PiS nie będzie miał drugiej kadencji. To co robią dobrego – programy prospołeczne (500+ itp.), działania prokuratury w sprawie reprywatyzacji warszawskiej czy służb przeciw korupcji – spełznie na niczym przez katolskie wylizydupstwo i osobiste dążenie do zemsty jarkaczyńskiej. Tym bardziej, że struktura społeczeństwa jest inna niż w młodości bliźniaków, którzy ukradli księżyc. Teraz znakomita większość młodych ma studia. Nie są to studia o wysokiej jakości takiej, jak kilkadziesiąt lat temu, ale mentalność tych ludzi jest zupełnia inna niż chłoporobotników z okresu młodości bliźniaków K. Ponadto Jarosław popełnia po raz drugi błąd, który go całkowicie dyskwalifikuje. Najpierw zniszczył Leppera, dzięki któremu Lech K. wygrał prezydenturę. Teraz próbuje marginalizować Kukiza, dzięki któremu ma bezwzględną większość sejmową. Na dodatek wpisał się w działania NWO, czyli zamordyzmu korporacji nad światem wolnych ludzi, popierając CETA. No i Panie Jarosławie, ta jedyna w historii IPN fałszywa lojalka – to zbyt grubymi nićmi szyte, że tylko Pańskie kwity SB fałszowała. W moim wnętrzu ironia nie znajduje wyrazu dla tak niepokalanej hipokryzji. Kończąc temat z Panem – Marszałkowi nie jesteś pan godzien onucy na spacer wyprowadzać.

Teraz czas na Wolnych Ludzi,

którzy zjednoczą się w poszukiwaniu prawdy. Odrzucą Holywood, City, Watykan i innych chińskich kacyków. Nie będzie to łatwe, ale jedynie słuszne, choć dla większości socjonarkomanów kościelno-biznesowo-politycznych zdecydowanie niezbawienne.

A co do grania kośćmi – prokuratura przyznała, że niemożliwa będzie ekshumacja ofiar skremowanych. To jeszcze jeden argument za moim przeświadczeniem, że prawdziwy Aria powinien się spalić, a nie liczyć na pustynną mumifikację. Polska to od zawsze kraj leśno-polny, a nie jałowo-pustynny. Poza tym, z prochu powstałeś – w proch się obrócisz. Nie zostawiaj im pola do grania twoimi kośćmi! Zwłaszcza A. Macierewiczowi.

Zdjęcie – P.Tracz/KPRM

RudaWeb

Komentarze: 4

  1. „Nie są to studia o wysokiej jakości takiej, jak kilkadziesiąt lat temu, ale mentalność tych ludzi jest zupełnia inna niż chłoporobotników z okresu młodości bliźniaków”
    Oj chciejstwo prawdę przesłania. Ci pogardzani chłoporobotnicy stanowili „kolektyw” znali się od dekad wspólnej pracy i rozrywki.
    A dzisiejsi ukształceni to nie stado a grupa ludzi związanych wola pracodawcy. Bez niego niezdolni do żadnej akcji , buntu etc. Praca pozbawia więzi rodzinnych i społecznych Robota i sen to wszystko u wielu z nas

  2. Poblagierowac? A to co takiego? Ja mam wrazenie, ze raczej pomarzyc- jako, ze nie widac na horyzoncie ZJEDNOCZONEJ sily Wolnych Ludzi, ktörzy ujeliby stery
    tonacego „Titanica” /Rzeczpospolitej/ i pokazaliby swiatu, po raz kolejny, ze Slowianina nie latwo zniszczyc.

  3. Każdy zna się na polityce, wie wszystko najlepiej, jakie rozwiązania są najlepsze, więc i na tym blogu autor lub autorka postanowił/a poblagierować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *