Pragnienia, których nie wypada (?) spełniać

pragnienia 3

On twierdzi, że nie wypada. Ona twierdzi, że… nie wypada. Oboje marzą o tym samym w łóżku, ale przecież nie będą o tym rozmawiać, bo… nie wypada.

Zdzwoniłam się ze znajomym. Przez wiele lat razem pracowaliśmy. Po wymianie grzeczności, żarcików i wspominek zapytał:
– A co słychać u Pipcińskiego?
– Pytasz jakbyś go nie znał. Skutecznie ściemnia i kręci jak zawsze. Dla odmiany awansował. Ostatnio zajechał pod firmę super wypasioną bryką, z panoramicznym dachem i wszystkimi możliwymi bajerami. Znamy się kupę lat, więc powiedz, czy to prawda, że wielu panów, bohaterów dni i nocy wszelakich, rekompensuje sobie w ten sposób swoje schizy i kompleksy?
Chwila ciszy i płynie taka oto opowieść:
– Jakiś czas temu spotkałem go na autostradzie. Jechaliśmy łeb w łeb i gadaliśmy przez telefon. Zamruczałem opowiadając mu o Kaśce i jej ponętnych cycuszkach. Wiesz, Kaśka jest bardzo rozrywkowa, więc dokładnie wiedział o czym mówię. Wylądowaliśmy kiedyś w łóżku we trójkę.
Znajomy wyraźnie się rozmarzył 🙂 Po chwili ciągnął opowieść:
– Zaproponowałem, że może by tak zorganizować jakąś miłą powtórkę? Jakiś seksik?
– Iiii???
– Pełen entuzjazm. Skwitował to krótko: z każdą, byle nie z żoną. Stwierdził: no przecież nie zaproponuję jej, żeby przebrała się za seksowną pielęgniarkę, albo ubrała jakieś mrrrr… czarne, lateksowe ubranko. W końcu to matka moich dzieci. Zresztą ona taka nieśmiała.

pragnienia 2

Trochę się zdziwiłam, bo żonę Pipcińskiego akurat znam. Na tyle, żebyśmy czasem szczerze porozmawiały. Kiedyś żaliła mi się nawet, że w sypialni wieje nudą, a ona chciałaby coś innego. Może jakieś przebieranki? Może coś na ostro? Ale przecież jak mąż zobaczy ją w czymś takim to – ona go zna – powie, że zwariowała. On nawet nie lubi jak ubiera krótsze spódniczki.
Oficjalnie uchodzą za tzw. dobre małżeństwo. A tu nuda i obłuda. I tak się mijają od lat. Chadzają do dzieci na wywiadówki, on robi karierę i – jak widać – lubi skoki w bok. Ona siedzi w domu z dziećmi. Nie pracuje, bo Pipcińskiemu by się to nie spodobało, a w końcu to on utrzymuje rodzinę. Ona marzy, żeby coś ciekawego wydarzyło się w sypialni, w życiu. Cokolwiek. Na skok w bok się nie zdecyduje, bo jest lojalna. Dopadają ją myśli o rozwodzie, bo lata lecą i nie widzi żadnych perspektyw, oprócz odchowania dzieci i zostania w pustym domu z nudnym mężem.
A może by tak porozmawiać i się dogadać? Polecam 🙂
FOT: RUDAWEB.PL

RudaWeb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *